Yeni Oran Satılık Konut Fiyatları

Yeni Oran Satılık Konut Fiyatları

Yeni Oran Satılık Konut Fiyatları Yeni Oran Çankaya ilçesinde son dönemde en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden birisidir. Daha çok Mürsel Uluç Mahallesi olarak geçen Yeni Oran’da konut fiyatları Ankara’nın pek çok yerine göre daha uygundur. Bu nedenle daha kısıtlı bütçesi olup oturumluk ya da yatırımlık konut ihtiyacı olanlar tercihlerini Yeni Oran’dan yana kullanmaktadırlar.

Binlerce nüfusa sahip olan Yeni Oran hem yeni projelerin inşası hem de mevcutların yenilenmesi ile çok farklı konut yapılarına sahiptir. Bu sayede her ihyaca, tarza ve zevke hitap eden konutları mahallede bulmak mümkündür. Farklı Yeni Oran satılık konut fiyatları olması sayesinde de birçok kişi hayalindeki evi burada bulabilmektedir.

Yeni Oran satılık konutları site içinde ya da müstakil olabilmektedir. Bu da hem fiyat olarak hem de yaşam stili olarak her ihtiyaca yönelik alternatiflerin bulunabilmesini sağlamaktadır. Firmamız yıllardır bölgenin nabzına hâkim olup en iyi satılık konutlara aracılık etmekte hem satıcının hem alıcının memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır.

Yeni Oran Satılık Konut Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yeni Oran satılık konut fiyatları Çankaya’nın birçok yerine nazaran geniş bir aralığa sahiptir. Taban ve tavan satılık konut fiyat aralığının geniş olması farklı bütçeye sahip kişilerin rahatlıkla Yeni Oran genelinde bir satılık konut bulabilmesini sağlamaktadır. Bölgedeki konutların fiyatları çeşitli etkenlere göre şekillenmektedir.

Yeni Oran satılık konut çeşitlerinin fiyatlarını etkileyen en temel etken konutun genişliğidir. Genişlik metrekare üzerinden hesaplanmaktadır ve metrekare arttıkça konut fiyatları da artış eğilimine girmektedir.

Bölgede pek çok farklı oda sayısında konut yer almaktadır. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi pek ok farklı oda sayısında konut bölgenin farklı yerlerinde yer almaktadır. Konutu kullanacak kişi sayısına göre oda tercihi yapılabilmektedir ve genellikle oda sayısı arttıkça konut fiyatı da artma eğilimindedir.

Konutun yaşı da fiyatlarda etkilidir. Malum olduğu üzere her konutun bir kullanım ömrü vardır ve yaş aldıkça hem genel konut yapısı hem de dekorasyon detayları eskimektedir. Bu nedenle yaşı genç konutlar daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

Ayrıca konutun bulunduğu kat, bulunduğu cephe, ısıtma sistemi, banyo sayısı, balkon sayısı, eşyalı, eşyasız olması, site içerisinde yer alıp almaması, krediye uygun olup olmaması gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir. Önemli olan hem ihtiyaca hem de bütçeye uygun konutlara ulaşmaktır. Çünkü konut alımı uzun genellikle uzun soluklu bir yatırımdır.

Doğru Yeni Oran Satılık Konut Fiyatları Nerede Bulunur?

Toprak Yatırım olarak Yeni Oran satılık konut fiyatları konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Her zaman en doğru fiyatlarla müşterilerimizin aradıkları konutlara ulaşabilmelerini hedefliyoruz. Bunun için her biri Yeni Oran emlak sektörüne hâkim, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili gayrimenkul danışmanlarımızla çalışıyoruz. Geniş ürün seçeneğimiz arasından size en uygunu buluyoruz.