Yeni Oran Satılık Ev Fiyatları

Yeni Oran Satılık Ev Fiyatları

Yeni Oran Ankara’nın ve Çankaya’nın son yıllarda en çok tercih edilen bölgelerinden birisidir. Bölgemizin merkezi bir lokasyona sahip olması, farklı konut tiplerini bir arada bulundurması, geniş bir fiyat aralığına sahip olması, gelecek vadetmesi gibi pek çok etken Yeni Oran’ı öne çıkarmaktadır.

Yeni Oran satılık ev fiyatları Ankara’nın birçok yerine göre uygun sayılabilecek niteliktedir. Üstelik gelecek potansiyeli olduğu için bölgemizde satın alınacak her ev geleceğe de büyük bir yatırım niteliği taşımaktadır. Hem yeni konut projeleri yapılmaya devam etmekte hem eski konutlar bulunmakta, bütün bunlar da bütçenize uygun bir seçeneği rahatlıkla Yeni Oran’da bulabilmenize yardımcı olmaktadır. Firmamız Yeni Oran’ın en iyi noktalarından bütçenize en uygun evlere sahip olmanızı sağlamaktadır.

Bütçenize En Uygun Yeni Oran Satılık Ev Fiyatları

Yeni Oran satılık ev fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. Bu vesileyle de geniş bir fiyat aralığı vardır. Ev fiyatlarını etkileyen temel detaylardan birisi metrekare olmaktadır ve her metrekarede ev bulunmaktadır. Metrekare arttıkça genel olarak ev fiyatları da artmaktadır.

Yeni Oran’da çok farklı oda sayısında evler bulunmaktadır. evlerin oda sayıları 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi olabilmektedir. Oda sayısı arttıkça evleri daha fazla kişi aynı anda kullanabilmektedir. Tek kişi ya da bekar kişiler tercihlerini 1+0, 1+1 gibi evlerden yana kullansalar da daha geniş aileler 3+1, 4+1, 5+1 gibi daha fazla oda sayısındaki evlere yönelebilmektedirler. Oda sayısı arttıkça genel olarak ev fiyatları da artmaktadır.

Evin yaşı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Yeni Oran genelinde hem yeni yapımı devam eden, yeni tamamlanmış evler bulunmakta hem de daha eski evler yer almaktadır. Bütün evlerin bir kullanım ömrü olduğundan ve yaşlandıkça gerek malzemeleri gerekse dekorasyonu eskiyebildiğinde yaşı ile fiyatı ters orantılı olmaktadır. Ayrıca bulunduğu kat, bina kat sayısı, banyo, balkon sayısı gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir.

Yeni Oran Satılık Ev Fiyatlarında Güvenin Adresi

Toprak Yatırım olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle Yeni Oran genelinde satılık evleri tercihe açıyoruz. İlk günden bu yana önceliği her ne şekilde olursa olsun para kazanmaya değil, müşteri memnuniyetine veriyor, uzun yıllar sürecek sevgi ve muhabbetin temellerini atmaya odaklanıyoruz. Bu nedenle daima doğru fiyat, doğru ürün gayesiyle çalışıyoruz.

Aracılık ettiğimiz evlerin her zaman piyasa koşullarında en ideal fiyatlarda olmasını önceliyoruz. Geniş bir ev portföyüne sahip oluyor, satışa sunduğumuz evlerin her birinin Yeni Oran’ın en iyi evleri olmasına özen gösteriyoruz. Yeni Oran satılık ev fiyatları hususunda geniş bir fiyat yelpazesi oluşturarak bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyacınıza en uygun eve sahip olmanız için çabalıyoruz. Bölgemizin en iyi yerlerinde, gelecek vadeden yatırımlara sahip olmanızı sağlıyor, satış süreçlerini hem kolaylaştırıyor hem hızlandırıyoruz. Profesyonel çözümlerimiz için her zaman bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.