Yeni Oran Müstakil Ev

Yeni Oran Müstakil Ev

Çankaya’nın en gözde mahallelerinden olan Oran her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yeni Oran Müstakil Ev Bölgede hala gelişime ve yerleşime uygun birçok alan vardır. Bu nedenle özellikle son dönemde Yeni Oran adıyla anılan yerler çok daha fazla rağbet görmektedir.

Yeni Oran adıyla anılan yerler daha çok Mürsel Uluç Mahallesi sınırları içindedir. Bölgemizde çok farklı yapı türleri vardır ve bunlar arasında özellikle müstakil evler büyük bir yekûn teşkil etmektedir. Yeni Oran müstakil ev seçenekleri çok farklı özelliklerde, farklı fiyatlarda ve yerlerdedir.

Müstakil evler şehrin karmaşasından, kabalığından ve yoğunluğundan sıkılanlar için âdeta kurtarıcı olmaktadır. Müstakil ev kullanıcısına tamamen özgür bir alan sağlamaktadır. Buralarda evinizin ve mülkünüzün her detayını kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Herhangi bir şey yaptırılması gerektiğinde kimseyle muhatap olmak zorunda kalmazsınız.

Şehrin özen güzel manzaralarına sahip olan Yeni Oran müstakil evleri genellikle bahçelidir. Kendilerine ait bahçeleri, otoparkları, hobi alanları, kamelyaları, hatta havuzları olabilmektedir. Dilerseniz bütün detayları yeni yapılmış müstakil evleri tercih ederek bu konforlu alanda yaşamaya başlayabilir dilerseniz daha eski müstakil evleri tercih ederek içerisini ve çevresini dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Firmamız stoklarında yer alan her biri birbirinden özel müstakil evler arasından size en uygununu seçebilirsiniz.

Yeni Oran Müstakil Ev Fiyatları

Yeni Oran müstakil ev seçenekleri pek çok farklı özelliğe sahiptir. Farklı lokasyonlarda, farklı manzaralara bakan onlarca müstakil ev satılığa çıkarılmaktadır. Bu evler aynı zamanda fiyat açısından da alternatif sunmaktadır.

Yeni Oran’daki müstakil evlerin fiyatlarını değiştiren en temel unsurlardan birisi metrekaredir. Bu tür evlerin metrekaresi hem evin kendisine hem de bahçesine, arsasına göre değerlendirilebilir. Genellikle evlerin metrekaresi arttıkça fiyatı da artmaktadır.

Müstakil evlerin fiyatları oda sayısına göre de değişmektedir. Bölgemizde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi çok farklı oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Genellikle evlerin oda sayısı arttıkça fiyatlar da artmaktadır.

Evlerin yaşı da fiyatları etkileyen unsurlardan birisidir. Bölgemizde pek çok farklı yaşta müstakil ev bulunmaktadır ve müstakil evlerin yaşı küçüldükçe fiyatları da artmaktadır. Ayrıca müstakil evin ısıtma sistemi türü, balkon sayısı, banyo sayısı, eşyalı – eşyasız olması, bahçesinin özellikleri, çevre düzenlemesi, kapalı garajı, deposu gibi ilavelerin olup olmaması da fiyatları değiştirmektedir.

En İyi Yeni Oran Müstakil Ev Çeşitleri

Yeni Oran müstakil ev çeşitlerinde fiyatları satıcılara göre de değişmektedir. Her satıcı ürününe istediği değeri biçebilir. Fakat Toprak Yatırım olarak hem satıcının hem alıcının memnuniyetini esas alıyoruz. Bu nedenle satışa sunulan evlerin doğru fiyatlarla satışa çıkarılmasını sağlıyoruz.

Portföyümüze her biri bölgemizin en güzel evleri olan müstakil evleri dahil ediyoruz. Farklı beklentilere ve bütçelere hitap eden geniş satılık müstakil ev yelpazemizle içinde bulunmaktan keyif alacağınız evlere sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.