Takımımız

Ali Toprak

1985 Ankara doğumluyum. 2002 yılından bu yana farklı alanlarda ticaretle uğraşmaktayım. 2005 yılından itibaren Gayrimenkul sektöründe hizmet vermekteyim ve her gün ne kadar doğru bir karar verdiğimi fark etmeme neden olacak gelişmeler yaşıyorum. Standart gayrimenkul danışmanları ile benzer özelliklere sahip olmakla birlikte sektörde başarılı olma sebebimin aracılık ettiğim her mülkle duygusal bağ kurmam ve o mülkü sadece “ben alırım ve/veya ben satarım” gibi hissetmemden kaynaklı olduğunun bilincindeyim. Sadece komisyon almak için hiçbir mülkün el değiştirmesine aracılık etmedim. Her iki tarafında menfaati benim için öncelik oldu hep. Kendimle ilgili daha uzun cümleler kurmam mümkün, çok daha abartılı şeyler yazabilmem de. Günümüz dünyası, her işle ilgili belirli seviyede kazanıma ve öngörüye sahip olmak için oldukça elverişli. O yüzden burada, beni tanıma fırsatınızı değerlendirmeniz dışında bir tavsiyede bulunamam. Ben size fırsatlardan söz ederim, siz de beni tanımaya benim tavsiyelerime uymakla başlayabilirsiniz. Tanışalım ve birlikte kazanalım, zaten amaç tam da bu değil mi?

Saygılarımla…

Ali Toprak

Broker

Ümit Yücel

Gayrimenkul Danışmanı

Ümit Yücel

1969 Ankara doğumluyum. 20 yıldır ticaretle uğraşmaktayım.Son 3 yılımı gayrimenkul sektörüne ayırdım. Tecrübelerime güvendiğim için krizi doğru bir şekilde yönetebilirim. Herkesin bütçesine uygun ev veya iş yeri bulup, insanları memnun eden bir işe ait olmak beni tatmin ediyor. Doğru yerde olduğuma inanıyorum ve tecrübelerimle harmanladığım, dürüst bir iş ahlakını kapsayan bu yolda olmaktan memnunum.

Toprak Toprak

1997 Ankara doğumluyum. Çok iyi bir lise süreci geçirerek İngilizcemi geliştirdim. Yine bu süreçte atış eğitimi almış olmakla birlikte Türkiye derecesine girdim. Takip eden süreçte Hacettepe Üniversitesi Aktüerya bölümünde akademik kariyerimi devam ettiriyorum. Üniversite hayatımın son 2 yılında ise 5.Seviye Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belge’mi alarak Toprak Yatırım ofisimizde Gayrimenkul Danışmanı olarak işe başladım. Yaşım gereği aktif, enerjik ve oldukça çeviğimdir. Ailem olarak gördüğüm ofisimizde en güzel tecrübeleri edinerek yaşantıma devam edip, müşteri ilişkilerimi komisyon üzerine değil ikili ilişkilerimi güçlendirip tek seferlik değil sürekli iş yapmak için elimden geleni yapıyorum. Gelecekte çok güzel işlere imza atmak için neden zaman kaybediyoruz?

Toprak Toprak

Gayrimenkul Danışmanı

Mehmet Enes Demirel

Gayrimenkul Danışmanı

Mehmet Enes Demirel

1998 Ankara doğumluyum. Bütün öğretim hayatımı Ankara’da tamamladım. 2021 haziran ayında İnşaat Mühendisi olarak mezun oldum. Lise yıllarımda arkadaşlarımı bir araya toplayıp yatırım yapmamız lazım diye ortak aldığımız arsadan başladı gayrimenkul sektörüne olan ilgim. Daha sonra işimi daha da yetkin yapma düşüncesiyle inşaat mühendisliği bölümünü seçtim. Lise ve üniversite yıllarında derslerin yanı sıra birçok sosyal platformda görev aldım. Profesyonel olarak havalı silahlar atış sporuyla ilgilendim. 3 kez Türkiye birinciliği 1 kez Türkiye rekoru derecesi elde ettim. Aynı yıllarda İngilizcemin de iyi olması sebebiyle İngilizce münazara ve MUN (Model United Nations) kluplerinde çeşitli başarılara imza attım. Lise yıllarımda ki bu aktifliğimi üniversite yıllarında da devam ettirip 2. Sınıfta üniversitenin köklü topluluklarından olan İnşaat Topluluğunun en genç başkanı seçildim. Bir çok etkinlik düzenleyip ulusal ve uluslararası çok sayıda etkinliğe şahitlik ettim. Üniversite mezuniyetimden 1 dönem önce nihai mesleğim olan gayrimenkul danışmanlığı için Toprak Yatırım ile tanıştım. Başladığım günden itibaren heyecanımı bir gün olsun yitirmedim. Şimdi ki mülk sahiplerim, yatırımcılarım ve kiracılarım ile çok güzel bağlantılar kurdum kurmaya da devam ediyorum. Bu zamana kadar inanmadığım hiçbir mülkü sadece portföyüme katmak ya da satmak için çalışmada bulunmadım. Yaptığım bütün satışlarda her zaman iki taraf içinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttum. Her geçen gün kendimi geliştirmeye çalıştığım bu sektörde daima daha çok kazandırmayı hedefledim. Yaptığım işler, iletişimde olduğum bütün müşterilerim benim en güzel referansımdır. Hayatımın ve düşüncelerimin ufak bir kısmını bu yazıya sığdırmaya çalışırken sizlere en karlı olanı vaad etmeye devam edeceğim.

Hakan Gürbüz

1972'de Ankara'da doğdum.Lise çağlarımda bu yana ticaretle uğraştım. Misyonum, temiz ve güzel insan ilişkilerinin üzerine temellenmiş işler yapmaktı.2009 yılında bu misyonuma uygun olduğunu düşündüğüm gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. Kendimi her geçen gün biraz daha geliştirmeye odaklandığımdan ve sektörün sürekli şekil değiştirmesinden dolayı kendime tam manasıyla uzman diyemiyorum zira gayrimenkul işi yaptıkça öğrenilen bir meslektir. Mesleğimi satranç oynamaya benzetiyorum; doğru taşları doğru hamlede kullanmanız gereklidir.

Hakan Gürbüz

Gayrimenkul Danışmanı

Ayaz Aktaş

Gayrimenkul Danışmanı

Ayaz Aktaş

2000 Elazığ doğumluyum. Baba mesleğinden kaynaklı birçok şehirde bulunup okul hayatımı birçok farklı okullarda sürdürdüm.Dezavantaj gibi gözüksede bir çok insanla tanışarak ikili ilişkileri farklı toplumları ve kültürleri iş hayatımda kullanmak beni öne çıkaran etkenlerden oldu. Üniversite hayatımı Erciyes Üniversitesi Havacılık Yönetimi ile noktaladım. Hep ticarette olan aklımı ve düşüncelerimi daha fazla düşüncelerde bırakmak istemeyip gayrimenkule olan ilgimle birlikte kendi yolumu verdiğim en doğru kararla “Toprak Yatırım” ile çizmeye karar verdim.Yerinde duramayan ve enerjili bir yapımla daha fazla ileri gideceğimden emin her gün ilk heyecanla devam etmek ve işimizin de getirdiği farklı yoğunluklar arasında eğlencesini yakalamak en sevdiğim olaylardan. Geleceğimiz bugünden inşa olur bizler de bugünü inşa ederiz.İş ahlakı ve dürüstlüğü sizlere göstermeye yargıları yıkmaya bir satıcı değil sizlere danışman olmaya ben hazırım,sizler de hazırsanız,başlayalım.

Burak Pamukcuoğlu

1977 Ankara doğumluyum. 27 yıldır ticaretin farklı alanlarında çalışmaktayım. İnsan ilişkilerinde iyi olduğumu düşünüyorum ve şimdiye kadar yaptığım bütün işleri severek yaptım. Şu an yaptığım işin ne kadar özel ve insan hayatında önemli bi yer tuttuğunun bilincindeyim. Bir ömür insanların yaptığı birikimi doğru bir yönlendirme ile yatırıma çeviriyoruz. Bunu da Toprak Yatırım ailesi ile birlikte yapmaktan keyif alıyorum. Bu sektörde öğrenmenin sonu yok. Her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. İkili ilişkilerin çok önemli olduğu bu sektörde doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden sizleri en karlı yatırıma yönlendirmeye devam edeceğim. Doğru zamanda doğru yerdeyim.

Burak Pamukcuoğlu

Gayrimenkul Danışmanı

Rabia Kutlu

Karşılama ve Servis Sorumlusu

Gültaç Kırıklar
Yakinimizin tavsiyesi uzerine Toprak Yatirim ailesi ile tanistik. Kendileri araciligiyla ev satin aldik ve evimizi yine kendileri araciligi ile cok kisa surede kiraya verdik. İlk tanistigimiz andan itibaren talep ve ihtiyaclarimizi cok iyi anlayip bizi cok dogru sekilde yonlendirdiler. Cok profesyonel ve cok guvenilir bir ekip. Her asamada cok ilgililer ve her isinizi kolaylastiriyorlar. Ali Bey ve tüm ekibe sonsuz tesekkurler..
5/5
Dolunay Yüksel
Cem bey ve Ali bey evimin satışıyla ilgilendiler, işlerinde profesyonel insanlar. Satışımızın her aşamasında yanımızdaydılar bize birtek sorun yaşatmadan her konumuz çözüldü. Sosuz teşekkürler
5/5
Fatma Yağmur
Toprak Yatırıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim çok güzel agırlandık ayrıca Çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililer​
5/5
Recep Fikir
Kendilerinden kiralama işlemi yaptim. Dask policeleri abonelikler ve site kaydina kadar ilgilendiler. Ayrica tum dairelerin dezenfektan temizligini yaptirip teslim ediyorlar. Tesekkur ederim.​
5/5
Bilal Sivri
Ayrancıdaki kiralik dairemle ilgili tanıştım firmayla bir arkadaşım tavsiye etmişti simpaştan evde aldık kendilerinden teşekkürler çok ilgilendiler​
5/5
Cemre Uslu
BEKLENTİMİ ANLAMA VE KARŞILAMA KONUSUNDA OLDUKÇA YARDIMCI OLDULAR.EVİ SAYELERİNDE BÜTÇEME UYGUN SATIN ALDIM.ÇOK İYİ VE ÇOK HIZLILAR.​
5/5
Previous
Next
0/5