Park Oran Satılık Villa

Park Oran Satılık Villa

Oran Çankaya’nın en geniş mahallelerinden birisi olup göller ve ormanlarla kaplı bir yerdir. Özellikle son dönemde Oran Mahallesinin popülaritesi çok daha fazla artmış ve şehrin kalabalığından, keşmekeşinden, gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tercihlerini Oran’dan yana kullanır olmuşlardır. Bunda Oran’da inşa edilen konut projelerinin de payı vardır. Bugün Ankara’nın en güzel, en modern ve konforlu konutları Oran’da bulunmaktadır. Bölgede fark yaratan konut projelerinden birisi de Park Oran adını taşımaktadır.

Park Oran’ın inşasına 2007 yılında başlanmış ve 17 bloktan oluşan, 7 ila 31 kat arasında kat sayısı değişen bir konut projesi hayata geçirilmiştir. 1832 konut biriminin ve 60 ofisin yer aldığı Park Oran Konutları farklı konut tipleriyle, oda sayılarıyla ve genişlikleriyle pek çok kişiye hitap etmektedir.

Park Oran bölgesinde büyük bir değişime neden olmuş ve bölge kimi zaman bu adla anılır olmuştur. Bölgede en çok tercih edilen konut tiplerinden birisi de villadır ve pek çok farklı özellikte villa yer almaktadır. Park Oran satılık villa ihtiyacı olanlar firmamız aracılığıyla hem ihtiyaçlarına en uygun hem de bütçelerine hitap eden, tamamı kaliteli, güvenli ve konforlu villalara sahip olma avantajı yakalamaktadırlar.

Park Oran Satılık Villa Fiyatları

Villa geçmişten günümüze hemen herkesin hayallerini süsleyen konut türlerinden birisidir. Özellikle büyükşehirlerin kalabalıklaşması, gürültünün artması, çevre kirliliğinin çoğalması gibi etkenler villalara rağbeti çok daha arttırmıştır. Bölgemizde de birbirinden özel villa projeleri yapılmış, doğa ile iç içe, sessiz, sakin, manzaralı bir yerde yaşamak isteyenler de seçimlerini Park Oran satılık villa seçeneklerinden yana yapar olmuşlardır.

Park Oran’da birçok villa bulunmakta, bunlar özellikleri ve fiyatları ile geniş kesimlere hitap etmektedirler. Villaların fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. İlk etken villanın metrekaresi olmaktadır. Fakat villa satın almak isteyenler için hem villanın kendisinin hem de bahçesinin metrekaresi önem kazanmaktadır. Daha çok bahçeli, havuzlu, kamelyalı, otoparklı bahçeler tercih edildiği için hem villanın hem de bahçenin metrekaresi büyük olduğunda fiyatlar da artmaktadır.

Villaların oda sayısı fiyatlardaki bir diğer etmen olup oda sayısı arttıkça villa satış fiyatı da artmaktadır. Bazı villalar tek katlı, bazıları çok katlı olmakta, bu da fiyatları etkilemektedir. Yine villanın yaşı, ısıtma sistemi türü, banyo sayısı, eşyalı, eşyasız olması, garajı, garaj sayısı gibi unsurlar da fiyatlarda belirleyici olmaktadır.

En Güzel Park Oran Satılık Villa Projeleri

Toprak Yatırım olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur. Bunun için birikimlerinizi en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Park Oran satılık villa arayışındaki müşterilerimiz için bölgenin en güzel satılık villalarını bir araya getiriyoruz. Geniş portföyümüz arasından hem beklentilerinize hem de bütçenize en uygununu seçebilmenizi sağlıyor, alım-satım süreçlerini en kolay ve hızlı hale getiriyoruz.