Park Oran Satılık Daire 3+1

Park Oran Satılık Daire 3+1

Park Oran Satılık Daire 3+1 Park Oran Konutları Ankara Oran’da eski TBMM Lojmanlarının hemen yanında yükselmektedir. 2007 yılı haziran ayında yapımına başlanan Park Oran Konutları projesi pek çok açıdan dikkat çekmektedir. Öncelikle bulunduğu lokasyon Ankara’nın en seçkin ve nezih semtlerinden birisidir ve ardından Mesa ve Aktürk Yapı güvencesi bulunmaktadır.

Doğayla iç içe bir yaşam vadiyle hayata geçirilmiş olan Park Oran Konutları 150 bin metrekarelik arazi üzerinde yer almaktadır. Toplam 1.832 konuttan meydana gelmektedir ve bu konutlar içinde farklı büyüklükte, 22 farklı konseptte daire bulunmaktadır. Daire alanları 70 ila 480 metrekare arasında değişmektedir.

Park Oran Konutlarının yüksekliği 8 ila 34 kat arasında değişmektedir. 4 farklı blok tipi ve 25 katlı ticari blok yer almaktadır. Projeyi Eymir Gölü, Mogan Gölü ve ODTÜ Ormanı çevrelemektedir. Dolayısıyla kent merkezinde olmasına rağmen sakinlerine doğal güzelliklerle iç içe bir yaşam sunmaktadır. Özellikle Park Oran satılık daire 3+1 seçenekleri yıllardır en çok tercih edilen daire tipleri olmaya devam etmektedir.

Park Oran Satılık Daire 3+1 Fiyatları

Park Oran Konutları doğa ile iç içe, aynı zamanda bütün modern yaşamın olanaklarını bir arada bulundurmaktadır. Kapalı yüzme havuzundan squash’a kadar pek çok aktivitenin yer aldığı sosyal tesis bütün site sakinlerinin sosyal ve spor amaçlı gereksinimlerine cevap vermektedir. Bisiklet yolu, spor alanı, alışveriş merkezi, oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, yürüyüş parkuru, kapalı otoparkı gibi pek çok alan da burada bir daire satın aldığınızda sizleri beklemektedir.

Park Oran satılık daire 3+1 modelleri pek çok ailenin gereksinimini rahatlıkla karşılayabilecek niteliktedir. 3+1 oda sayısına sahip daireler çok kalabalık olmayan bütün aileler için oldukça idealdir. Üstelik Park Oran Konutları’nda yer alan 3+1 daireler en ideal genişliklere sahiptir ve odalarının ve bütün bir dairenin tasarımı başarıyla yapılmıştır. Bu sayede modern, konforlu ve kullanışlı 3+1 daireler ortaya çıkmıştır.

Park Oran Konutları’ndaki 3+1 daire fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Dairenin genişliği, bulunduğu kat, bulunduğu cephe, yer aldığı blok gibi etmenler dairelerin fiyatlarını değiştirmektedir. Ayrıca daha önceki sahipleri tarafından dairelerde çeşitli dekorasyon değişiklikleri yapılmış olabilmektedir. Bunlar da daire fiyatlarının farklılaşmasına neden olabilmektedir.

En İyi Park Oran Satılık Daire 3+1 Seçenekleri

Toprak Yatırım olarak Park Oran satılık daire 3+1 arayışında olan bütün müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Portföyümüzde konutların en iyi dairelerini bulunduruyoruz. Farklı kat, cephe ve özelliklerdeki Park Oran satılık daireleri arasından her müşterimize en uygun seçenekler sunuyoruz.

Her biri alanında eğitimli, deneyimli, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü gayrimenkul danışmanlarımızla bütçenize en uygun seçenekleri tercihinize sunuyor, ihtiyaçlarınızı en başarılı biçimde karşılayacak dairelere sahip olmanızı sağlıyoruz. Tapu gibi işlemlerinizi eksiksiz ve en hızlı biçimde sonuçlandırıyoruz.