Oran Sitesi Satılık Daire

Oran Sitesi Satılık Daire

Oran Mahallesi Çankaya’nın ve Ankara’nın en gözde mahallelerinden birisidir. Oran Sitesi Satılık Daire Özellikle son dönemde Oran çok büyük değişim kaydetmiş, Ankara’nın en gözde konut projelerinin merkezi olmuştur. Oran Sitesi de mahallemizdeki popüler sitelerden birisidir ve pek çok kişi buradan daire satın almanın hayalini kurmaktadır.

Toprak Yatırım olarak Oran Sitesi satılık daire arayışlarında her zaman müşterilerimizin yanı başındayız. Sitenin en iyi dairelerini portföyümüze dahil ediyor ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaya çalışıyoruz. İster oturmak için, isterseniz yatırımlık için Oran Sitesi’nde bir daire satın almak isteyin. Bizler yanı başınızdayız ve hem ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza hem de birikimlerinizi en iyi biçimde değerlendirebilmenize yardımcı oluyoruz.

Uygun Fiyatlı Oran Sitesi Satılık Daire Seçenekleri

Oran Sitesi satılık daire arayışları oldukça farklı olabilmektedir. Bunda özellikle bütçe önemli bir etkendir. Fakat Oran Sitesindeki dairelerin oldukça farklı özelliklere sahip olması ve farklı fiyatlarda dairelerin bulunabilmesi herkese hitap eden alternatiflerin oluşmasını sağlamaktadır.

Oran Sitesindeki satılık dairelerin fiyatlarını etkileyen unsurlardan birisi metrekare olmaktadır. Farklı metrekarelerde daireler bulunmakta ve dairelerin metrekaresi arttıkça fiyatları da artmaktadır. Ayrıca oda sayıları da bir etkendir. Sitede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi pek çok farklı oda sayısında daire mevcuttur. Bu sayede daireniz kaç kişi kullanacaksanız ya da aileniz kaç kişiden oluşuyorsa ona göre bir oda sayısı seçimi yapabilirsiniz. Oda sayısı arttıkça fiyatlar da artabilmektedir.

Oran Sitesindeki satılık daire fiyatları ayrıca dairenin bulunduğu kata göre de değişebilmektedir. Çok katlı yapılarda kimilerinin tercihi alt katlar, kimlerinin tercihi daha üst katlar olmaktadır. Genellikle giriş katlar ve son katlar ara katlara nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Sitede farklı ısıtma sistemleri yer alabilmektedir. Dairenin ısıtma sistemine göre de fiyat farkı olabilmektedir. Ayrıca dairedeki banyo sayıları da önemli bir etkendir. Birçok dairede ebeveyn banyosu yer almakla birlikte kimi dairelerde birden çok ebeveyn banyosu yer alabilmektedir.

Bir diğer etken balkon olup balkon sayısı da fiyatlarda göz önünde bulundurulabilmektedir. Fakat balkonun çok olmasından ziyade işlevselliği daha önemlidir. Bu nedenle tercihte bulunurken balkonların çok olmasından ziyade kullanışlı olmasına önem verilmelidir. Bazı daireler eşyalı, bazıları eşyasız satışa sunulabilmektedir. Eşya durumu da fiyatlarda etkili olabilmektedir. Ayrıca dairenin cephesi de önemlidir. Cephesine göre dairenin manzarası değişmektedir. Birçok cephe orman ve göl manzaralı olmakta, bunlar da fiyatları şekillendirebilmektedir.

Her İhtiyaca Uygun Oran Sitesi Satılık Daire Çeşitleri

Toprak Yatırım olarak ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, etik değerlere saygılı, ilkeli bir hizmet anlayışıyla öne çıkıyoruz. Oran Sitesi satılık daire arayışındaki bütün müşterilerimiz için bölgenin en iyi dairelerini bir araya getiriyor, geniş alternatif arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygununu tercih edebilmenizi sağlıyoruz. Doğru fiyat, doğru daire ile mutluluklarınıza mutluluk katıyoruz.