Oran Satılık Daire İlanları

Oran Satılık Daire İlanları

Oran Satılık Daire İlanları Oran Mahallesi Çankaya’nın en gözde mahallelerinden biridir. Aynı zamanda Ankara’da yaşanacak en güzel semtler arasında yer almaktadır. Başkentin en yüksek konumlarından birisi olan Oran Mahallesi’nde manzara ve seyirlik alanlar çok fazladır. Bu da semtin değerini arttırmaktadır.

Ormanlık alanlar ve göller Oran Mahallesinin en özel yerleridir ve günümüzde başkentin en özel inşaat projeleri, lüks hayat imkanları ve nezih mekanlar dikkat çekmektedir. Geçmiş yıllarda bölgede yapılan pek çok eşsiz projeye her geçen gün yenileri ilave edilmekte, bu da gayrimenkul alanında çok büyük bir hareketliliğe neden olmaktadır.

Oran satılık daire ilanları bölgeden yeni bir daire sahibi olmak isteyenlerin internette en çok aradıkları kelimelerden birisidir. Satılık daire ilanları arasında çok farklı özelliklerde, mahallenin farklı yerlerinde, farklı siteler içinde, çeşitli fiyat aralıklarında seçenekler bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan satılık daire ilanları sürekli güncellenmekte, bölgenin en iyi daireleri ilanlarımızda sizleri beklemektedir.

Oran Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

Oran Mahallesinde konut piyasası çok canlıdır. Bir süredir Ankara’da daire satışlarının en hızlı gerçekleştiği bölge Oran’dır. Bu nedenle gerek oturmak için gerekse yatırımlık için satılık daire arıyorsanız bir an önce karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Firma olarak sizin için en doğru daireleri tespit ediyor, bütçenize ve beklentilerinize en uygun seçenekleri karşınıza çıkarıyoruz.

Oran satılık daire ilanları hem fiyat hem de özellikler açısından oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Mahalle genelindeki satılık dairelerin fiyatları çeşitli detaylara göre belirlenmektedir. Her ne kadar her mülk sahibi kendi fiyatını belirlemede özgür olsa da fiyatlandırmalar çeşitli unsurlara göre oluşturulmaktadır.

Satılık dairenin metrekaresi fiyatlardaki temel belirleyicilerden birisidir. 70 metrekareye de 500 metrekareye de satılık daireler bulmak mümkündür ve genellikle metrekare arttıkça satılık daire fiyatları da artmaktadır.

Oda sayısı ilandaki fiyatlarda etkili olan bir diğer detaydır. Oran Mahallesi genelinde 1+0 stüdyo dairelerde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi çok farklı oda sayılarında daireler mevcuttur. Genellikle oda sayısı arttıkça fiyatlar da artış göstermektedir.

Ayrıca dairenin bulunduğu binanın yaşı, dairenin bulunduğu kat, binanın kat sayısı, dairenin ısıtma sistemi, dairede bulunan banyo sayısı, balkon sayısı, eşyalı olup olmaması gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir. Mahallede pek çok bina site içinde olsa da site içinde bulunmayan daireler de vardır. Bu da fiyatları değiştirebilmektedir.

Güncel Oran Satılık Daire İlanları

Oran satılık daire ilanları fiyatları satıcılara göre de değişebilmektedir. Her satıcı ve aracı farklı beklentilerle fiyat tespiti yapabilmektedir. Toprak Yatırım olarak önceliği para kazanmaya değil, müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bu nedenle ilanlarımızda yer alan dairelerimizin her zaman en ideal fiyatlarda olmasını sağlıyoruz. Geniş bir daire seçeneği sunarak hem ihtiyaçlarınıza hem bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.