Oran Satılık Daire Fiyatları

Oran Satılık Daire Fiyatları

Oran Satılık Daire Fiyatları Oran Mahallesi Çankaya ilçesi sınırlarında yer alıp başkentin en yüksek konumlarından birisidir. Manzara ve seyirlik alanlar Oran Mahallesi’nin değerini arttıran en temel niteliklerdir. Geçmiş yıllarda özellikle milletvekillerine, parti liderlerine ev sahipliği yapan semt, bugün de Ankara’nın en özel yapı projelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Satılık daire fiyatlarının en yüksek olduğu yerlerden birisi olan Oran Mahallesi’nde son yıllarda yapılmış birbirinden özel projeler yer alırken her geçen gün daha fazlası da yapılmaya devam etmektedir. Bu nedenle Oran satılık daire piyasası oldukça hareketlidir ve birçok kişi tercihini buradan yana kullanmaktadır.

Her ne kadar Oran satılık daire fiyatları kimi noktalarda Ankara’nın en yüksekleri olabilse de çok farklı fiyatlara daire bulmak mümkündür. Bu nedenle de herkese uygun bir satılık daire projesi bulunabilmektedir. Firmamız Oran Mahallesi’nin farklı yerlerindeki, farklı özelliklerde pek çok farklı satılık daireyi portföyü içinde bulundurmakta, bütün ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır.

Oran Satılık Daire Fiyatlarını Etkileyen Detaylar

Oran satılık daire fiyatları pek çok etkene göre değişmektedir. Semtimizdeki satılık daire fiyatlarını etkileyen unsurların başında dairenin metrekaresi gelmektedir. Çok farklı genişliklerde daire bulmak mümkündür ve genellikle metrekare arttıkça fiyatlar da artmaktadır.

Oda sayısı bir diğer etkendir ve mahallemizde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi pek çok farklı oda sayısında daireler vardır. Alıcılar kaç kişi ikamet edeceklerse ona göre tercih yapmaktadırlar. Genellikle oda sayısı arttıkça satılık daire fiyatları da artmaktadır.

Oran Mahallesi son dönemde popülerleşse de oldukça köklü bir yerleşim yeridir. Bu nedenle semtte farklı yaşlarda binalar vardır ve bina yaşına göre de fiyatlar değişmektedir. Genellikle bina yaşı arttıkça fiyatlar azalmaktadır. Dairelerin bulunduğu kat da fiyatlarda etkilidir. Semtte 3, 5 katlı binalar bulunduğu gibi 40, 45 katlı binalar da mevcuttur. Bu nedenle hem binanın kat sayısı hem de dairenin bulunduğu kat fiyatlarda etkilidir.

Oran Mahallesi satılık daire fiyatlarında ayrıca dairenin ısıtma sisteminin türü, banyo sayısı, balkon sayısı, eşyalı, eşyasız olması, kullanım durumu, site içinde yer alıp almaması gibi detaylar da etkilidir. Bütün bu özellikleri bakımında çok farklı daireler olduğu için farklı bütçelere uygun daireler de bulunabilmektedir.

Oran Satılık Daire Fiyatlarında Güvenin Adresi

Oran Mahallesi’ndeki dairelerin değerleri sürekli artmaktadır. Özellikle son birkaç yılda Oran satılık daire fiyatları çok fazla artmıştır. Artış da devam edeceğe benzemektedir. Bu nedenle satılık daire ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden Toprak Yatırım firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak ilk günden bu yana önceliği müşteri memnuniyetine veriyor, her zaman içinde güvenle oturabileceğiniz, birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz, Oran Mahallesi’nin ayrıcalıklarını, eşsiz manzaralarını en iyi biçimde deneyimleyebileceğiniz alternatifleri sunuyoruz. En doğru fiyatlarla en iyi dairelere sahip olmanızı sağlıyoruz.