Oran Mahallesi Satılık Rezidans

Oran Mahallesi Satılık Rezidans

Oran Mahallesi Satılık Rezidans Çankaya ilçesine bağlı olan Oran Mahallesi son yıllarda sadece Çankaya’nın değil, bütün bir Ankara’nın en popüler yerlerinden birisidir. Lüks, nezih, sakin, konforlu ve sağlıklı bir yaşamı tercih edenler seçimlerini Oran’dan yana kullanır olmuşlardır.

Oran Mahallesinin bu kadar fazla tercih edilmesinde bölgede inşa edilen konut tiplerinin de etkisi vardır ve bölgede çok sayıda rezidans da mevcuttur. Rezidans, İngilizcedeki residence kelimesinin Türkçede kullanılan halidir. Klasik konut ve otel türlerinden farklı olarak rezidanslar sahiplerine pek çok avantaj ve ayrıcalık sağlamaktadır.

Rezidanslar genellikle Amerikan mutfak tipine sahiptir ve eşyalı olarak sahiplerine teslim edilir. Dairede internet bağlantısı, klima, doğalgaz, yerden ısıtma gibi sistemler bulunduğu gibi çamaşır odası, ütü odası, kuru temizleme, restoran, alıveriş merkezi gibi ekstralar da bulunabilmektedir.

Oran Mahallesi satılık rezidans seçenekleri herkesin tercihine açıktır ve farklı beklentileri karşılayabilmektedir. Yine de rezidanslar daha çok bekarlar, yabancılar, iş insanları ve sanatçılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgedeki rezidanslar otel konforunda hizmet vermekte, temizlik, sosyal donatılar ve benzeri imkanlardan yararlanılabilmektedir. Dolayısıyla rezidansta yaşayanlar dışardan herhangi bir şeye ihtiyaç duymamakta, her türlü hizmet kendilerine sağlanmaktadır.

Oran Mahallesi Satılık Rezidans Çeşitlerinin Avantajları

Oran Mahallesi’nde yer alan rezidanslar bugün pek çok üst düzey özelliğe sahiptir. Mesela güvenlik üst seviyededir. Normal bir eve göre burada yaşayanlar kendilerini çok daha güvende hissederler. Su ve elektrik kesintisi gibi durumlara karşı gereken bütün önlemler alındığından herhangi bir kesintiyle karşılaşmazlar. Otopark sorunları olmaz. Restoran, spor salonu gibi hizmetler gece saatlerine kadar ya da 24 saat verilebilir.

Rezidanslarda ayrıca daha üst segment malzemeler kullanılmıştır. Daha kaliteli dekorasyonlar bulunmaktadır. Ses yalıtıma azami ölçüde önem verildiğinden gürültü sorunu olmamaktadır. 7 gün, 24 saat teknik servis hizmeti olduğundan herhangi bir elektronik ya da asansör arızası olduğunda anında müdahale edilebilmektedir. Temizlik işleri görevliler tarafından yapılmakta, bu sayede temizlik sorunu olmamaktadır. Ulaşım olanakları oldukça fazladır. Bütün bunlar da Oran Mahallesi satılık rezidans taleplerinin oldukça fazla olmasına neden olmaktadır.

Oran Mahallesi Satılık Rezidans Fiyatları

Oran Mahallesi satılık rezidans fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Rezidansın genel özellikleri ve sunulan hizmet standartları fiyatlarda pay sahibidir. Ayrıca rezidansın yaşı, oda sayısı, metrekaresi, bulunduğu kat, bulunduğu cephe, banyo sayısı, balkon sayısı, ısıtma sistemi gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir. Rezidansın metrekaresi arttıkça fiyatı da artmakta, yaşı ne kadar gençse fiyatı o kadar yüksek olabilmektedir.

Toprak Yatırım olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetine öncelik veriyoruz. Geniş rezidans portföyümüz içinden ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan, kaliteli, güvenilir, modern ve şık rezidanslara sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Bütçenizi en etkili şekilde yöneterek birikimlerinizi en doğru şekilde değerlendirebilmenizi sağlıyoruz.