Oran Gayrimenkul Danışmanı

Park Oran Gayrimenkul Danışmanı Rehberlik Eder

Oran Gayrimenkul Danışmanı Oran’da bulunan Park Oran Konutları Ankara’nın gözdesi gibidir. Hem eski TBMM Lojmanlarının yanında olması hem ulaşımın kolay olması hem de okula ve hastaneye yakın bulunması sebebiyle daireler çokça tercih edilmektedir. Biz de Toprak Yatırım olarak profesyonel bir ekibe sahibiz ve ekibimizdeki Park Oran gayrimenkul danışmanı olan iş arkadaşlarımız, bu proje için değerli müşterilerine rehberlik etmektedir. Yürüttüğümüz hizmeti en iyi şekilde yapma gayretindeyiz. Site içindeki dairelerin alım-satımlarını yapan arkadaşımız dairenizi hem alırken hem satarken hem de kiralarken size yol gösterir.

Günümüzde ev almak isteyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok, ama ev almanın da çok zor olduğu bir zaman dilimindeyiz. Bu sebeple doğru zamanda, doğru şekilde profesyonel bir danışmanlık hizmeti almanın önemi daha da artmaktadır. Çünkü biz şirket olarak hem alıcının hem de satıcının beklentilerini değerlendirip gözetiyoruz. Her işte önceliğimiz sadece komisyon almak değil, müşterimizin menfaati doğru bir şekilde sağlayabilmektir. Ahlaki değerler bizim için olmazsa olmazlarımızdandır.

Park Oran Gayrimenkul Danışmanı İlkelerle Hareket Eder

Park Oran gayrimenkul danışmanı olarak çalışma ilkelerimizle hareket ediyoruz. Alıcı ve satıcının karşılıklı olarak menfaatlerini koruma noktasında hassas davranıyoruz. Sağduyulu hizmet anlayışı ile davranıyoruz. Bu da müşterilerimizin memnuniyetini arttırıyor. Park Oran gayrimenkul danışmanı olmanın verdiği sorumlulukla müşterilerimizin bu konutları tercih etmelerinin sebeplerini biliyor, taleplerine göre destek oluyoruz.

Park Oran Konutlarını değerli kılan, zaman geçtikçe bile değerine değer katan unsurlar vardır. Günümüzde aileler için en önemli unsurlardan biri güvenliktir. Park Oran’da günün her saati güvenlik hizmeti verilmesinin yanında güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Yaşam alanına girecek kişinin güvenlikten geçmeden konut alanına girememesi orada yaşayanların kendisini daha güvenli hissetmesine sebep olmaktadır. En önemli ikinci unsur, peyzajdır. Geniş pencereleri olan Park Oran’da doğal ışığın içeriyi aydınlatması en önemli avantajdır. Aynı zamanda bu geniş pencereler sitedeki ağaçları dört mevsim doyasıya seyretmeyi de sağlar. Oksijene eşlik eden kuş cıvıltıları da güne neşeyle başlamayı sağlar.

Sosyal yaşam alanları bir konutta oturacak olan kişilerin hayat kalitesini doğrudan etkilemektedir. O sebeple de çok önemlidir. Çocukların güvenli bir şekilde site içinde oyun oynayabilmeleri, yürüyüş ve spor alanlarının oluşu, yüzme havuzunun oluşu gibi unsurlar oturanların günlük aktivite ihtiyacını karşılamaktadır.

Park Oran Gayrimenkul Danışmanı İle Avantajları Görürsünüz

Park Oran’da konforlu ve yaşam alanı olarak ferah bir ortamın olması, bir konut projesinden beklenilen bütün unsurları karşılayan bir yanı olması, Park Oran gayrimenkul danışmanı olan bizlerin de işini kolaylaştırmaktadır. Konutların avantajlarını sıraladığımızda müşterilerimizin neredeyse beklentilerinin tamamını karşılamış oluyor. Ayrıca müşterimizin adına bütün yasal prosedürü de takip ettiğimiz için tapu, kontrat gibi işlemleri biz yapıyoruz. Böylece zamandan kazanmış olursunuz, bu işlemler için ekstra vakit ayırmak zorunda kalmazsınız. Her ihtiyaca ve her bütçeye göre konutun bulduğu Oran’da tercih yapmak zor değil.