Koz Oran Daire Fiyatları

Koz Oran Daire Fiyatları

Koz Oran Daire Fiyatları Koz Oran gerek Çankaya gerekse bütün bir Ankara’nın en gözde konut projelerinden birisi olarak hayata geçirilmektedir. Projenin ardında Koz imzası vardır ve şirket, 70 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini Koz Oran ile daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Vadinin İçinde En Güzel Manzara sloganıyla öne çıkan Koz Oran, özlenen mahalle hayatını günümüzün modern mimarisi ve yeşil alanlarıyla birleştirmektedir. Üç blokluk projede Koz Oran daire fiyatları dairelerin özelliklerine göre değişiklik göstermekte, bu da farklı bütçeye sahip alıcıların kendilerine uygun bir daire bulabilmelerini sağlamaktadır.

Koz Oran içinde sadece daireler barındırmamakta, mağaza, market, eczane, fırın, kuru temizleme gibi birçok hizmeti de bir araya getirmektedir. Her yönüyle konforlu bir yaşam vadetmektedir. 1500 metrekarelik sosyal alanlarla içinde keyifle zaman geçirebileceğiniz, günlük hayatı keşmekeşini geride bırakacağınız bir yaşama sizleri davet etmektedir. Proje içinde her detay hususiyetle düşünülmüş olup yetişkinler için pek çok spor faaliyeti mevcuttur. Yoga, aletli pilates atölyeleri gibi alanlar vardır. Çocuklar için çeşitli aktivitelerin yapılabileceği atölyeler, parklar ve daha fazlası bulunmakta, çocuklar buralarda hem eğlenme hem öğrenme olanağı bulmaktadır.

Oda Sayısına Göre Koz Oran Daire Fiyatları

Koz Oran daire fiyatları pek çok etkene göre değişmektedir. Her biri çevreye duyarlı olacak biçimde ve en modern gereksinimleri karşılayacak biçimde tasarlanmış olan daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi farklı oda sayılarına sahiptir.

Oda sayıları Koz Oran daire fiyatlarını etkileyen en temel unsurlardan birisi olup oda sayısı arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Farklı oda sayısı seçeneklerinin olması kullanıcı sayısına göre seçim yapabilme imkânı tanımaktadır. Eğer az kişi kullanacağınız bir daire arıyorsanız 2-1 ya da 3+1 daire seçeneklerine yönelebilir ve daha uygun fiyatlara daire sahibi olabilirsiniz. Daha geniş bir aileniz varsa ve bütçeniz de daha fazla ise 4+1, 5+1 dairelere de yönelebilirsiniz. Böylece çok daha fazla kullanım alanına ve odaya sahip olabilirsiniz.

Koz Oran siteleri oldukça fazla katlıdır ve farklı cephe seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle projede yer alan dairelerin fiyatları hangi katta ve hangi cephede bulunduklarına göre de değişebilmektedir. Kat sayısı arttıkça görüş alanı artacak, daha geniş bir manzara ile karşı karşıya olmanız mümkün olacaktır. Ayrıca her cephenin görüş alanı, dolayısıyla da manzarası farklı olabilmektedir. Bunlar da fiyatları etkileyebilmektedir.

Farklı Bütçelere Hitap Eden Koz Oran Daire Fiyatları

Toprak Yatırım olarak Koz Oran daire fiyatları ve ihtiyacınız olan daireye en doğru fiyatlarla sahip olabilmenize yardımcı oluyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıktığımız sektörde her biri çözüm odaklı, yenilikçi ve güler yüzlü ekibimizle birlikte bütçenize, beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun daireyi satın alabilmenizi sağlıyoruz. Sizlere Ankara’nın en gözde projelerinden birisinde yerinizi alabilme ayrıcalığı sağlıyoruz.