Hakkımızda

TOPRAK YATIRIM

TOPRAK YATIRIM KİMDİR?

Toprak Yatırım, 2012 yılından itibaren emlak sektöründe hizmet veren Ali TOPRAK tarafından 2020 yılında tek ortaklı şirket olarak kurulmuş bir yatırım şirketidir.

TOPRAK YATIRIM’IN HEDEFLERİ NELERDİR?

Toprak Yatırım, çalıştığı bölgenin dinamiklerini iyi analiz edebilen profesyonel bir ekibe sahiptir. Yapılan işin sadece ‘komisyon almak’ olmadığının farkında, özgüvenli ve yetkin personeli ile kaliteden ödün vermeyen bir tutumla istikrarlı bir yükseliş hedeflenmektedir. Firmanın temel prensipleri, müşteri memnuniyetini önceleyen bir anlayışla belirlenmiştir. Müşterilerin menfaatlerini doğru yaklaşım ve yönlendirme ile koruyarak %100 memnuniyet başarısını sürdürmek hedeflenmektedir.

TOPRAK YATIRIM’IN TEMEL DEĞERLERİ NELERDİR?

Aracılık edilen tüm gayrimenkul işlemlerinin, tarafların beklentileri gözetilerek, kimsenin mağdur olmayacağı ve taraf hissetmeyeceği şekilde ahlaki değerler ve empati duyarlılığıyla, tamamlanması önceliğimizdir.

Aracılık edilen her gayrimenkul işleminin, bedeli fark etmeksizin önemsendiği bir yapıda çalışılmaktadır. Kendisine yapılmasına müsaade edilmeyecek şeylerin karşı tarafa da yaşatılmaması, bir ilke olarak benimsenmektedir.

Para kazanma konusunda her yolun mubah olduğu anlayışının günbegün pekiştiği dünyamızda, herhangi birisinin mutsuzluğuna sebep olabilecek çıkar anlayışını reddediyoruz. Firma ismine ve saygınlığına gölge düşürecek davranışlardan uzak durmak olmazsa olmazımızdır.

TOPRAK YATIRIM GENEL ÇALIŞMA İLKELERİ NELERDİR?
Gayretimiz, mesleki yeterlilikten uzak, müşteri geri dönüşlerini dikkate almayan davranışlarla, sertifikasyon ve prosedürlere yabancı bir şekilde çalışanların emlak sektöründe yol açtıkları ön yargıları bertaraf etmektir.  

Toprak Yatırım, sağduyulu hizmet anlayışı ile alıcı ve satıcının bir arada sözleşme yapmasından, birbirlerine görüşlerini bildirmesinden imtina etmeyen, her iki tarafın da menfaatlerini korumaya hassasiyet gösteren bir çalışma yöntemine sahiptir.

Satış ya da kiralama aşamalarının tümünde hizmet tamamlanana kadar her iki tarafa da refakat edilmektedir. Detaylı, herkesin anlayacağı dilde ve sabırla yapılan işlemler, tarafları tatmin etmektedir. İşlemleri bu şekilde yüksek memnuniyetle tamamlamak bizler için en az maddi kazanç kadar kıymetlidir.

 

TOPRAK YATIRIM YÖNETİM ŞEMASI
Ali Toprak, şirketin Broker’ı aynı zamanda Genel Koordinatörüdür.

Gayrimenkul yatırımları tüm yatırım araçlarını geride bırakarak hem ülkemizde hem de dünyada zirveye yerleşmiş durumdadır. Siz de kazanmaya TOPRAK YATIRIM ile başlayabilirsiniz.

Ali TOPRAK
TOPRAK YATIRIM
Broker / Owner