Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?

Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir? Ne İş Yapar?

Gayrimenkul Danışmanlığı İnsanlar gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemleri veya gayrimenkul için ihtiyaç duyulan finansman eksiğini giderirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyabilmektedir.

Gayrimenkul danışmanlığı ile en doğru kararların verilmesi ve bu hususta kişiye uygun gayrimenkul ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olur. Burada gayrimenkul danışmanı gerekli olan tüm mevzuata hakimdir ve idari işlemlerde gerekli tüm bilgilere sahiptir. Bundan sebeple gayrimenkul işlemlerinde bir danışmanın olması büyük önem taşımaktadır. Bilgi ve tecrübesi ile kişilerin alım, satım ya da kiralama işlemlerinde doğru bir rehber olacaktır. En genel anlamı ile tanımlayacak olursak, gayrimenkul satın almayı planlayan müşterilere profesyonel hizmetleri sunan kişilere gayrimenkul danışmanı olarak söyleyebiliriz. Müşterilerin beklentileri ile örtüşen portföyler sunan ve bu mülkleri karşı tarafa pazarlayan, gezdiren kişilerdir. Ayrıca karar aşamasından sonra tüm prosedür işleri takip ederek hizmetleri gerçekleştirirler. Her müşteri kitlesine hitap edecek portföyler hazırlayarak ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılıyoruz. Yeni Oran gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimiz ile portföyümüzde gayrimenkulleri en iyi şekilde sizlere sunuyor ve kapsamlı bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Çalışır?

İlk olarak analiz, planlama ve doğru seçenekleri öne çıkartarak kişilerin tercihlerine hitap edilir. Gayrimenkul kaynakları ile bölge içerisinde değerlendirme yapar, ilgi çekici noktaları ayırt eder, fiyat takipleri yapar ve ayrıca güncel gelişmeleri de takip ederek bir çalışma hayatına sahiplerdir. Normal bir emlakçı gibi bir düzeni olmadığını söylemek mümkün. Doğru yatırımlar ile detaylı araştırmalar ve bu yatırım ile kazandırılan çalışma planı üzerinden hareket ederek bu hizmetleri gerçekleştirirler. Gayrimenkul danışmanı aynı zamanda yatırım danışmanı ve kazanç ortağınız olduğunu belirtmek isteriz. Yeni Oran gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimiz ile en doğru yatırımların yapılması ve bu konuda tüm süreci titizlikle yürüterek sizlere destek olacak çalışmalar yapacağız.

Yeni Oran Gayrimenkul Danışmanlığı

Bir yatırım yapılırken çok iyi düşünülmesi ve en doğru kararın verilmesi gerekir. Burada önemli olan nokta yapılan yatırımın ne gibi faydaları olacağı veya yatırımın gelecek için uygun olup olmayacağı önceden tahmin edilebilmeli. Ortaya çıkabilecek olan her türlü riski minimuma indirmek için bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak doğru olacaktır. Bu bağlamda gayrimenkul danışmanlığı yaparak gayrimenkul projelerinde gerekli olan belgelerin ve bilgilerin ortaya konmasında ve bunlar ile ilgili tüm mevzuatlarca yorumlanmasını gayrimenkul danışmanlarımız ile yapıyoruz. Yeni Oran gayrimenkul danışmanlığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını benimsiyor ve ekonomik durumlarına göre en uygun hizmetleri veriyoruz. Müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde kalarak süreci beraber yürütüyor ve meydana gelen değişimleri ve gelişimleri takip ediyoruz. Konut edinmek isteyen veya kiralamak isteyen müşterilerimize konut tanıtımlarını en kapsamlı şekilde sunuyoruz. Başarılı alım ve satım işlemlerine imza atılması için karşılıklı güven gerektiği unutulmamalıdır. Bizler bu güveni sizlere tecrübelerimiz ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız ile sunuyoruz.