Ankara Oran Satılık Daire

Ankara Oran Satılık Daire

Oran Ankara’da Çankaya ilçesine bağlı mahallelerden birisi olup geniş bir alanı kapsamaktadır. Özellikle son çeyrek asırda Oran çok büyük gelişme kaydetmiş ve bugün Ankara’nın en nezih, en seçkin mahallelerinden birisi konumundadır. Pek çok farklı konut projesi Oran’da yapılmış ve yapılmaya da devam etmektedir.

Oran’da yer alan konutlar özellikle doğa ile iç içe bir yaşam vadetmektedir. Eymir Gölü, Mogan Gölü, ODTÜ Ormanları ile birlikte bölgede yeşilin ve mavinin farklı tonlarını bulmak mümkündür. Bölgede yıllardır büyük bir konut satışı hareketliliği vardır ve gerek Ankara’nın başka yerlerindekiler gerekse Ankara’ya yeni gelip yerleşecekler tercihlerini Oran’dan yana kullanmaktadırlar.

Ankara Oran satılık daire arayışında olanlar için çok geniş bir seçenek vardır. Bunların hemen tamamı da yeni, modern, şık yapılardır. Yeni yapılaşmanın fazla olması ve ülkemizin en büyük inşaat firmalarının bölgeye rağbet göstermesi hemen her ihtiyaca uygun satılık dairelerin Oran genelinde bulunabilmesini sağlamaktadır. Firmamızda da geniş bir satılık daire portföyü yer almaktadır.

Ankara Oran Satılık Daire Fiyatları

Ankara Oran satılık daire çeşitleri farklı beklentileri karşılayabilecek niteliktedir. Onlarca katlı binalardan bir, iki katlı binalara kadar pek çok seçenek vardır. Büyük sitelerden ya da müstakil binalardan daire tercihi yapılabilmektedir.

Ankara Oran satılık daire çeşitleri fiyat olarak da oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Bölgedeki satılık daire fiyatları dairenin metrekaresine, oda sayısına ve daha birçok detaya göre değişmektedir. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi pek çok farklı oda sayısında satılık daireler bulunabilmektedir. Genellikle oda sayısı arttıkça fiyatlar da artmaktadır.

Ankara Oran satılık daire fiyatlarında bir diğer etken bina yaşıdır. Bölgedeki binaların yaşı genel olarak düşük olmakla birlikte henüz sıfır yaşında olan dahi onlarca apartman bulunmaktadır. Bina yaşı düştükçe satış fiyatları da artış gösterebilmektedir. Ayrıca satılık dairenin bulunduğu kat ve binanın kat sayısı da fiyatları etkilemektedir. Son kat ve giriş katlar ile ara katlar arasında zaman zaman fiyat farkı olabilmektedir.

Ayrıca satılık daire fiyatlarında dairenin ısıtma sistemi türü, banyo sayısı, balkon sayısı, site içinde bulunup bulunmadığı gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir. Mesela bölgemizdeki birçok dairede ebeveyn banyosu bulunsa da bazı dairelerde birden çok ebeveyn banyosu bulunmakta, bu da artı değer katmaktadır.

Modern ve Güvenli Ankara Oran Satılık Daire Seçenekleri

Ankara Oran satılık daire ihtiyaçlarınız için Toprak Yatırım olarak her zaman yanınızdayız. Yılların bilgi birikim ve deneyimiyle birlikte her müşterimizin memnuniyetini önceliyoruz. İhtiyaçlarınıza, isteklerinize, yaşam tarzınıza, beklentilerinize ve bütçenize göre en ideal satılık daireyi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Her biri Oran’ın en gözde yerlerinden, her biri modern ve güvenli yapı projelerini portföyümüzde bulunduruyor, geniş daire seçeneğimiz arasından en uygununa sahip olmanızı sağlıyoruz. Yıllarca sürecek mutluluğunuza katkı sunmayı amaçlıyoruz.