Ankara Oran Satılık 3+1 Daireler

Ankara Oran Satılık 3+1 Daireler

Oran Mahallesi Çankaya ilçesinin ve bütün bir Ankara’nın en gözde bölgesidir. Geçmişte özellikle parti liderlerinin ve Türk siyaset insanlarının tercih ettiği mahalle günümüzde çok büyük gelişim ve değişim kaydetmiştir. Lüks binalar, villalar ve rezidanslar mahalle geneline yayılmıştır. Bu yönüyle günümüzde Ankara’da daire fiyatlarının da en yüksek olduğu mahallelerin başında gelmektedir.

Oran Mahallesinde geçmişte yapılan daha eski ve düşük katlı binalar bulunduğu gibi yeni yapılan, yapılmaya devam eden ve 25, 30 katın üzerinde binalar dahi mevcuttur. Pek çok farklı tipte ve genişlikte satılık daire mahalle genelinde bulunsa da özellikle 3+1 daireler her zaman en çok tercih edilenlerdendir.

Ankara Oran satılık 3+1 daireler çok geniş olmayan ailelerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Üstelik bu oda sayısındaki dairelerin genişlikleri oldukça farklıdır. Bu da daha kalabalık ailelerin ya da daha geniş evler isteyenlerin beklentilerini rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Bütçe Dostu Ankara Oran Satılık 3+1 Daireler

Ankara Oran satılık 3+1 daireler fiyat olarak da çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Her ne kadar Ankara’nın en yüksek fiyatlı 3+1 satılık daireleri Oran Mahallesinde bulunsa da uygun fiyatlı daireler de vardır.

Oran’daki 3+1 dairelerin fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Evlerin metrekaresi fiyatlarda en temel etkenlerden birisi olup evin metrekaresi arttıkça genellikle fiyatı da artmaktadır. Yine binanın yaşı da etkili olmaktadır. Bölgede hala inşasına devam edilen pek çok bina bulunduğu gibi yeni tamamlanan veya daha eski yıllarda yapılmış olan binalar da bulunmaktadır. Bina yaşı düştükçe fiyatlar artmaktadır.

3+1 daire fiyatlarında dairenin bulunduğu kat da önemi bir etkendir. Bölgede çok farklı kat sayılarında binalar mevcut olduğu için tercihe en uygun katta dairelere ulaşmak mümkündür. Mahallede özellikle göl ve orman manzaralı binalar gözde olduğu için daha yüksek katlar daha fazla rağbet görebilmektedir.

3+1 daire fiyatını etkileyen bir diğer etken ısıtma sistemidir. Oran’da farklı ısıtma sistemine sahip daireler bulunabilmektedir. Buna göre de fiyatlar az da olsa değişebilmektedir. Ayrıca dairenin banyo sayısı, balkon sayısı, eşyalı – eşyasız olması, site içinde yer alıp yer almaması, krediye uygun olup olmaması gibi detaylar fiyatları etkileyebilmektedir.

İhtiyacınıza En Uygun Ankara Oran Satılık 3+1 Daireler

Toprak Yatırım olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Portföyümüzde en iyi Ankara Oran satılık 3+1 daireler yer almaktadır. Özenle seçtiğimiz dairelerimiz farklı ihtiyaçlara, tercihlere ve bütçelere hitap edebilecek niteliktedir.

Alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve güler yüzlü gayrimenkul danışmanlarımızla size en uygun satılık daireyi bulma konusunda azimle çalışıyoruz. Doğru fiyat analizi yaparak birikimlerinizi ve bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Bütün bunlar için bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.